Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
Jeśli wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych jest Pana zdaniem OK to rozmowa z policjantem wiele by wyjaśniła.Myślę że nauka jazdy ne jest dla Ciebie, zostaw to dla normalnych ludzi. 
ale to nie napisał Pan tylko Pani !!!! a prawko mam już 17 lat, a Ty ekspercie sam zapomniałeś jak się uczyłeś i teraz tak to oceniasz, no sorry chyba że byłeś fenomenem ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem o tym że ma powstać ta nowa szkoła chyba z Rzeszowa mają ponoć 20 nowych samochodów i promocje mega zobaczymy jak to bedzie
Wiesz coś więcej o tym? Może być ciekawie.   Czytałem, że w Zamościu ma być nauka jazdy Auto Świata, ale nie wiem kiedy i gdzie i czy to wogóle prawda. Jeśli prawda to może to być ciekawe bo czytałem na ich stronie co oferują w kursach.   Jak coś wiecie to napiszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz coś więcej o tym? Może być ciekawie.   Czytałem, że w Zamościu ma być nauka jazdy Auto Świata, ale nie wiem kiedy i gdzie i czy to wogóle prawda. Jeśli prawda to może to być ciekawe bo czytałem na ich stronie co oferują w kursach.   Jak coś wiecie to napiszcie
  przestancie sie tak reklamowac jeszcze wam zdaza dupska tutaj obsmarawac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam się nie podoba to można iść do innej szkoły jest ich ok 15 w Zamościu a nie najeżdżać na siebie ja robiłam 15 lat temu prawo jazdy i nie miałam żadnych problemów bo instruktorzy byli doświadczeni i poważni a nie takie za przeproszeniem małolaty którzy patrzą tylko na zegarek komórkę , biust i nogi kursantki , a co z nauką wstydźcie się **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestancie sie tak reklamowac jeszcze wam zdaza dupska tutaj obsmarawac :)
Gdybyś jeszcze powiedział/a z jakiej szkoły jesteś to będę wiedzieć gdzie nie iść kurs.   Twój to kolejny przykład na to, że fora dla kursantów obsadzają właściciele nauk jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem o tym że ma powstać ta nowa szkoła chyba z Rzeszowa mają ponoć 20 nowych samochodów i promocje mega zobaczymy jak to bedzie
Co to za szkoła z rzeszowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś czytałem że w Zamościu otwiera się nauka jazdy Auto Świata - akademia auto świat czy jakoś tak Wiecie cos wiecej?
no właśnie i ja ostatnio czytałam :) powstaje Akademia Auto świat i zapowiada się ciekawie :) wchodziłam na ich stronę to mają naprawdę sporo gadżetów a jak na zamojskie warunki to jest odlot, także czekam cierpliwie :) Informacja, że powstaje taka nauka myślę, że jest pewna. Znalazłam Akademię na fb. tam są i opisy i zdjęcia ze szkolenia instruktorów zamojskich, a i na paru innych stronach też czytałam o tej Akademii w Zamościu http://wordzamosc.pl/aktualnosci/453-w-zamosciu-powstaje-akademia-auto-swiat
Ostatnio edytowany 23 lutego 2015 r. o 11:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dziadostwo , zwykłe kpiny.Jak można tłumaczyć złe nauczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wracam ciągle do tego wyprzedzania.Te tłumaczenia to jest kompromitacja szkoły.Robicie dzieciom krzywde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem tylko tyle że nie warto uczyć się w Cabrio to że maja dużo ponoć kursantów to ściema maja okropne problemy z Wordem i Policją ludzie dajcie sobie spokój z tymi partaczami Małgosia **
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , robiłam kurs w cabrio , polecam wojtka , monikę i rafała  są wspaniałymi fachowcam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem innego zdania kolezanka która robiła w Cabrio kurs namówiła nas tj.4 dziewczyny na kurs w Cabrio no i co my zdałysmy dopiero prawie za 5 razem a ona za 4 i to z łaski bo była w ciąży egzaminatorzy pytali nas co to za fachofcy nas przygotowali bo tak jężdżą traktorzyści tylko nie polaecamy tej firmy nikomu BYŁE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem innego zdania kolezanka która robiła w Cabrio kurs namówiła nas tj.4 dziewczyny na kurs w Cabrio no i co my zdałysmy dopiero prawie za 5 razem a ona za 4 i to z łaski bo była w ciąży egzaminatorzy pytali nas co to za fachofcy nas przygotowali bo tak jężdżą traktorzyści tylko nie polaecamy tej firmy nikomu BYŁE
  Bo was na traktorach uczylli jezdzić a wy sie do samochodów pchacie!!! Jak można zdać "dopiero prawie za 5 razem"? to zdalyscie czy nie??? Gość napisał "Robicie dzieciom krzywde." dzieci to powinny chodzic do szkoly podstawowej, a jak dorosną to do szkoły nauki jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisałam srednio z a 3 , 4, 5 razem nie polecamy tej szkoły tam masówke odwala sie i tyle kochani omijajcie Cabrio z daleka Była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialam doszkalanie w cabrio z pania monika i patrycja i co moge powiedziec DNO p. monika wchodzi w D ...... i slodzi mowi o pierdołach  odradzam a p. parycja ciagle rozmowy przez telefon i olewanie manewrów .Myslalem ze skoro cabrio jest takie reklamowane to warto isc no ale sie mylilam  :angry:
Szczera wypowiedź. Tak to jest jak się skupia na wchodzeniu w d... i oczernianiu innych, zamiast na swojej robocie... Sprawiedliwość w końcu wyjdzie i wtedy nie będzie im do śmiechu, nie pomogą lody i wchodzenie w różne zakątki ciała... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o Policję to niekwestionowaną przodowniczką jest słynna Monika G. tzw "wurexiara" i "najlepsza" instruktorka Cabrio, za którą przyjechała policja na sygnale pod same biuro Cabrio. Skończyło się mandatem... Aaaale obciach... Jej mina musiała być bezcenna :D Pewnie była czerwona jak burak... Zapytajcie o szczegóły w Cabrio, zapewne będzie "kręcić lody" we własnej sprawie.. :)   wiem tylko tyle że nie warto uczyć się w Cabrio to że maja dużo ponoć kursantów to ściema maja okropne problemy z Wordem i Policją ludzie dajcie sobie spokój z tymi partaczami Małgosia **  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechała dziś przede mną czerwona L z Dobrej Szkoły na normalnej drodze w miescie - ja miałem 60km/h na liczniku to ile oni musieli miec przede mna - gratuluje Panie instruktorze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechała dziś przede mną czerwona L z Dobrej Szkoły na normalnej drodze w miescie - ja miałem 60km/h na liczniku to ile oni musieli miec przede mna - gratuluje Panie instruktorze :)
  "Czlowieku" czy ty nie wiesz ile jezdzi sie w miescie? tylko 50  swoim glupim zachowaniem naraziles innych uczestnikow ruchu na niebezpieczenstwo, a jak masz problem ze przed toba jedzie czerwona elka to przesiadz sie do autobusu albo zmien lekerza, takim psycholom powinni dozywotnio zabierac prawo jazdy wstyd!!! Normalna droga w miescie (hihi) czerwona elka i buhaj w samochodzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja raczej martwiłbym sie kursantem z Dobrej Szkoły że jest tak uczony a nie ze ktos jadac 60km/h powoduje zagrozenie. A instruktor z czerwonej L dopiero powduje zagorożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry instruktor jest u Pieczykolana.Mariusz.ktoś pamięta nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...